Raision Veneseura RY

Yhteystiedot

Yleiset sähköpostiosoitteet

Yhteydenotot kerhoon:
toimisto@raisionveneseura.fi
Sivujen toimintaan liittyvät kysymykset:
webmaster@raisionveneseura.fi

Hallitus

Tehtävä Nimi Puhelin Sähköposti
Kommodori Esko Mickelsson 040 583 5537 esko.mickelsson@gmail.com
Varakommodori, Talousasiat, Purjehdusjaosto Esko Salminen 0500 783 347 esmyynti@gmail.com
Sihteeri Ismo Heinonen 040 575 3068 ipheinonen@suomi24.fi
Markku Pyy 0400 528 693 markku.o.pyy@gmail.com
Kaj Toivonen 044 0210763 kaj.toivonen.kt@gmail.com
Stefan Kaapro 040 553 5115 tepikaapro@gmail.com
Kari Sorjasaari 040 510 4513 sorjasaarikari@gmail.com
Jäsenrekisteri Mikko Kemppainen 045 139 4325 mikko.k.kemppainen@gmail.com
Jolla-lehti Matti Nyfors 050 3837843 matti.nyfors@gmail.com
Jouko Jyrkkiö 0400 701858 jouko.jyrkkio@gmail.com

Katsastajat

Nimi Puhelin Sähköposti
Esko Suominen 045 316 9226 suopurso@saunalahti.fi
Markku Pyy 0400 528 693 markku.o.pyy@gmail.com
Martti Salminen 050 386 1214 martti.salminen@dnainternet.net
Mauri Lindholm 0400 660 386 mauri.lindholm@gmail.com
Pertti Johansson 040 553 6164 pertti.johansson@hotmail.fi
Håkan Hermansson 0400 428225 Hhermansson@luukku.com
Kaj Toivonen 044 0210763 kaj.toivonen.kt@gmail.com

Myös seuramme nykyisellä kommodorilla Esko Mickelssonilla on venekatsastajan pätevyys tallella, ja hän voi myös katsastaa veneitä. Katsastustehtävät tulisi kuitenkin teettää ensisijaisesti tehtävään nimetyillä katsastajilla ja katsastuksia varten varattuina aikoina.