Seuran
yhteystiedot


Yleiset sähköpostiosoitteet

Yhteydenotot kerhoon:
toimisto@raisionveneseura.fi

Sivujen toimintaan liittyvät kysymykset:
webmaster@raisionveneseura.fi

Hallitus

Tehtävä Nimi Puhelin Sähköposti
Kommodori Esko Mickelsson 040 583 5537 esko.mickelsson@gmail.com
Talousasiat, Purjehdusjaosto Esko Salminen 0500 783 347 esmyynti@gmail.com
Sihteeri Ismo Heinonen 040 575 3068 ipjheinonen@gmail.com
Petri Järvinen 0400 791 807 petri.jarvinen@pjarvinen.fi
Jäsenrekisteri Kaj Toivonen 044 0210763 kaj.toivonen.kt@gmail.com
Stefan Kaapro 040 553 5115 tepikaapro@gmail.com
Petri Teräväinen 0400 162628 petri.teravainen@finnsementti.fi
Mikko Kemppainen 045 139 4325 mikko.k.kemppainen@gmail.com
Varakommodori, Jolla-lehti Matti Nyfors 050 3837843 matti.nyfors@gmail.com
Jouko Jyrkkiö 0400 701858 jouko.jyrkkio@gmail.com

Katsastajat

Nimi Puhelin Sähköposti
Timo Päivärinta 050 472 2055 timo.paivarinta@icloud.com
Vesa Vienonen 040 595 9313 vesa.vienonen@outlook.com
Martti Salminen 050 386 1214 masajsalminen@gmail.com
Mauri Lindholm 0400 660 386 mauri.lindholm@gmail.com
Pertti Johansson 040 553 6164 pertti.johansson@hotmail.fi
Håkan Hermansson 0400 428225 Hhermansson@luukku.com
Myös seuramme nykyisellä kommodorilla Esko Mickelssonilla sekä Kaj Toivosella on venekatsastajan pätevyys tallella, ja he voivat myös katsastaa veneitä. Katsastustehtävät tulisi kuitenkin teettää ensisijaisesti tehtävään nimetyillä katsastajilla ja katsastuksia varten varattuina aikoina.

    Viesti lähetetään

    Yhteyslomake


    Tämän yhteyslomakkeen kautta voit ottaa nopeasti yhteyttä seuraan tai nettisivujen ylläpitoon.

    Seuran liittymislomakkeen löydät täältä.